Get Adobe Flash player
W piątek 20 kwietnia 2018 r. na sali gimnastycznej Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbył się pokazowy trening Szkółki Piłkarskiej dla dzieci z roczników 2012-2014, zajęcia prowadzili trenerzy Arkadiusz Borowy- licencja trenerska UEFA B, oraz Tomasz Wojtczuk- UEFA B.

Więcej…


W dniu 11 marca 2018 r. w Zambrowie odbył się Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Zambrowa w Karate Kyokushin. Organizator podzielił turniej na dwie części. W pierwszej prawo startu mieli tylko zawodnicy, którzy posiadają stopnie szkoleniowe nadające pomarańczowy kolor pasa, w drugiej posiadacze niebieskich i wyższych pasów. Z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wystartowało troje zawodników: Rafał Szulęcki, Kacper Miler i Scarlett Równa.

Więcej…


W dniu 3 marca 2018 r. w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin.
W Turnieju udział wzięło 280 zawodników z 39 klubów z czterech województw: mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i warmińsko – mazurskiego.
Brokowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentowało dwoje zawodników: Zofia Sobotka i Rafał Szulęcki.

Więcej…


Rafał Szulecki zdobył złoty medal, Zofia Sobotka srebrny, a Kacper Miler brązowym medalistą Mistrzostw Mazowsza  w Karate Kyokushin.
W dniu 24 lutego 2018r. w Zielonce odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Karate Kyokushin. Cała reprezentacją BKKK w składzie Rafał Szulęcki, Zofia Sobotka, Kacper Miler świetnie spisała się w rywalizacji sportowej na matach w Zielonce.

Więcej…


W sobotę 16 grudnia w Koszalinie, odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieżowców oraz Mistrzostwa Polski Juniorów w Karate Kyokushin.  Jedynym zawodnikiem reprezentującym barwy Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai był Rafał Szulecki.

Więcej…


W dniu 18 listopada 2017 r. w Broku odbył się IX Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin – sport, edukacja, wychowanie. Patronat honorowy objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik. Turniej karate zorganizowany przez Brokowski Klub Karate Kyokushin adresowany był do dzieci i młodzieży. Najmłodsi wojownicy mieli osiem lat, a najstarsi piętnaście. Zawodnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach tj. kata (układ technik) oraz kumite (walka) semi kontakt.

Więcej…


Reprezentacja klubu karate z Broku świetnie spisała się podczas I Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin IKO Mazury Cup.
Rafał Szulęcki walcząc w formule semi kontakt w kategorii junior do 60 kg zajął drugie miejsce. Natomiast Zosia Sobotka wywalczyła trzecią lokatę w kategorii młodzik do 65 kg.

W IKO Mazury Cup wzięło udział ponad 400 zawodników z klubów współpracujących z International Karate Organization.


W  pierwszym turnieju po wakacyjnej przerwie adepci Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai walczyli w Białymstoku  podczas Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego. Barwy Klubu reprezentowali Zosia Sobotka rocznik 2002 oraz Kacper Miler rocznik 2004, który zdobył brązowy medal.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.