Get Adobe Flash player

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji zainicjowało akcję informacyjno-edukacyjną na rzecz bezpieczeństwa na zorganizowanych terenach narciarskich pn. „Kreci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Celem przedsięwzięcia jest promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzanie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszaniem przepisów obowiązujących na stokach oraz upowszechnianie Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).

Więcej…


Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrowi Mazowieckiej przebadał jakość wody za IV kwartał 2017 r. z wodociągu Brok oraz wodociągu Bojany i stwierdza przydatność jej do spożycia.

Więcej…PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa Rejon Wyszków informuje, iż w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej. Szczegóły poniżej:

Więcej…


W związku z planowanym ogłoszeniem przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie naboru wniosków na dofinansowanie zadań mających na celu usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest, Burmistrz Gminy Brok zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców do zgłaszania się do siedziby Urzędu Gminy w Broku  w terminie do dnia 31.01.2018 r. celem złożenia wniosku o objęcie dofinansowaniem usuwania wyrobów zawierających azbest z terenów nieruchomości stanowiących własność osób fizycznych.

Więcej…


W związku z planowanym ogłoszeniem przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie naboru wniosków w ramach programu „Poprawa jakości powietrza na terenie województwa mazowieckiego – ograniczenie emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację kotłowni”, Burmistrz Gminy Brok zaprasza wszystkich mieszkańców zainteresowanych modernizacją kotłowni (wymianą pieca c.o.), do zgłaszania się do siedziby Urzędu Gminy w Broku  w terminie do dnia 19.01.2018 r. celem złożenia wniosku o dofinansowanie.

Więcej…


Już dziś do mieszkańców Miasta i Gminy Brok trafi nowe wydanie „Biuletynu Brokowiak", który zostanie dostarczony do każdego domu. Egzemplarze będą dostępne także w siedzibie Urzędu Gminy oraz w Bibliotece. Gazeta ma charakter informacyjny. Można w niej przeczytać o działaniach podejmowanych przez lokalny samorząd, placówki oświatowe oraz o życiu kulturalnym. W tegorocznym numerze znajduje się m.in. list
Burmistrza Gminy Brok p. Marka Młyńskiego do Mieszkańców, zestawienie inwestycji zrealizowanych w 2017 r. oraz plany i zadania do realizacji na 2018 rok.
Pobierz BiuletynŚwięta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, o czym każdego dnia przypominają rozwieszone na ulicach naszego miasta ozdoby i iluminacje świetlne. Brok w świątecznym wydaniu staje się jeszcze bardziej magiczny!
Oto jak po zmroku prezentuje się oczekujące na Boże Narodzenie miasto:

Więcej…


Szanowni Państwo,
Burmistrz Gminy Brok informuje, iż w sezonie zimowym 2017-2018 na terenie Gminy Brok odśnieżaniem i zwalczaniem gołoledzi na drogach naszej gminy zajmują się następujące instytucje:

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.