Get Adobe Flash player

Olbrzymi dmuchany plac zabaw, dmuchana zjeżdżalnia, zabawy z animatorami, malowanie twarzy, wata cukrowa, balony… to tylko jedne z wielu atrakcji czekających w tym roku na dzieci z okazji ich święta na boisku szkolnym Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku.
W dniu 6 czerwca 2018 r. odbyła się tam największa tego typu impreza, w której udział wzięły dzieci z ZPPO w Broku oraz Gminy Brok.

Uroczystego otwarcia dokonała Pani Dyrektor Joanna Ciskowska, która zaprosiła wszystkie dzieci do zabawy. Wśród gości nie zabrakło Burmistrza Miasta i Gminy Brok p. Marka Młyńskiego, który złożył dzieciom serdeczne życzenia z okazji ich święta oraz z-cy Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Moniki Zadrogi.


Po oficjalnym rozpoczęciu przyszedł czas na wyczekaną zabawę, której nie było końca, ponieważ atrakcji nie brakowało, a na każdym kroku czekała na dzieci miła niespodzianka. Dużym powodzeniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie oraz malowanie twarzy. W tym wyjątkowym dniu boisko szkolne zamieniło się w ogromny plac zabaw, na którym zagościła radość. Na każde dziecko czekał ciepły posiłek i słodki upominek.


Niezapomnianą atrakcją dla najstarszych „dzieci” było spotkanie z Ewą Niespodzianą – uczestniczką „Top Model”. Ewa Niespodziana opowiedziała młodzieży o swoich marzeniach, planach i dążeniu do ich realizacji. Udział w „Top Model” nauczył ją wielu rzeczy, m.in. pokonywać własne słabości, trudności. Największym osiągnięciem jest dla Niej to, że nauczyła się głośno i odważnie mówić to czego chce i czego oczekuje od innych. Teraz wie, że nie wolno się poddawać i należy walczyć o swoje, poprzez uczciwą naukę i pracę. Ewa Niespodziana zachęcała do tego wszystkich uczestników spotkania, życząc im spełnienia marzeń i realizacji życiowych planów.


Tak duże przedsięwzięcie mogło odbyć się dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza Miasta i Gminy Brok Pana Marka Młyńskiego, za co serdecznie dziękujemy.
 Podziękowania należą się również Radzie Rodziców, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy pomogli w organizacji tego wyjątkowego Dnia. Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.