Get Adobe Flash player

Niedzielne popołudnie, 13 maja warto było spędzić w Sali widowiskowej w Broku. Tego dnia wystąpiła tu wybitna polska piosenkarka, Halina Kunicka, której przeboje znają i śpiewają kolejne pokolenia Polaków. Podczas występu publiczność miała okazję usłyszeć zarówno te największe przeboje piosenkarki takie jak „Niech no tylko zakwitną jabłonie”, „To były piękne dni”, ale i te mniej znane z jej bardzo różnorodnego repertuaru.

Podczas spotkania Halina Kunicka, nie tylko zaśpiewała ale również opowiedziała trochę o sobie. Dzieliła się z publicznością wspomnieniami z pobytu w naszym mieście. Każdego roku całą rodziną przyjeżdżaliśmy na wypoczynek do tego urokliwego miasteczka. Zawsze wspominam Brok z sentymentem - mówiła p. Halina. Na zakończenie publiczność podziękowała artystce za wyjątkowy koncert owacjami na stojąco, a bukiet kwiatów z podziękowaniami wręczył Burmistrz Gminy Brok p. Marek Młyński.

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.