Get Adobe Flash player

W czwartkowe popołudnie, 8 marca br. w Sali Widowiskowej Domu Kultury w Broku odbyły się miejsko-gminne obchody uroczystości z okazji Dnia Kobiet, na które Burmistrz Miasta i Gminy Brok p. Marek Młyński zaprosił wszystkie Panie.

Po rozpoczęciu uroczystości i złożeniu życzeń przez p. Burmistrza i Przewodniczącego Rady Gminy p. Sylwestra Runo przyszedł czas na występ znanego artysty p. Marka Ravskiego.


Podczas godzinnego koncertu pt. „Najpiękniejsze piosenki o miłości, kobietach i dla kobiet...” zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać znanych wszystkim, najpiękniejszych, pełnych emocji i miłości polskich oraz światowych przebojów. Wśród wykonanych w mistrzowski sposób  utworów, które wysłuchała publiczność znalazły się m.in. „Czy pani mieszka sama”, „Serce matki”, „Tango milonga”, „Oczy czarne”, czy „Besame muchote”.Koncert okazał się wyjątkowym wydarzeniem, które spotkało się z gorącym przyjęciem publiczności. Przybyłe Panie nie tylko gromko oklaskiwały p. Marka Ravskiego oraz akompaniującego mu na instrumentach klawiszowych pianistę Polskiego Baletu Narodowego p. Marcina Mazurek – ale również śpiewały razem z artystami znane i lubiane piosenki.
 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.